LİDER İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkezi

Mersin'de 2003 yılında Sespark adı altında sektöre giriş yapan firmamız, istikrarlı yürüyüşüne devam etmektedir.
LİDER İşitme profesyonel ekip, uzman kadro, son teknoloji ile sektörde işitme cihazı satış ve uygulama merkezi olarak şuan sektörde kararlı yapısıyla hizmet etmeye devam etmektedir.
Hizmet alanlarımız içerisinde; işitme testleri, işitme cihazı ve aksesuar satışı, kulak kalıbı, işitme cihazı; tamir, bakım, montaj ve servis hizmetleri bulunmaktadır. Bir Alman markası olan Audio Service işitme cihazları ile birlikte işitme cihazı alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek 100’den fazla ürün çeşidimizle hizmet sunmaktayız.
En uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikası ile "LİDER İşitme Cihazları" her zaman hizmetinizdedir…

Misyon

İnsan odaklı, topluma ve çevreye duyarlı, işitme sektöründeki dünya standartlarının da üzerinde bir yaklaşımla, kullanıcıların hayatı duymalarını sağlayarak yaşam kalitesini ileriye taşımada öncü rol üstlenmek; çalışanlarına ve iş ortaklarına uzun ömürlü, tatmin edici sosyal ve ekonomik getiriyi sağlamaktır.

Vizyon

İşitme cihazları perakendeciliğinde sektördeki lider konumumuzu korumakla yetinmeyip, topluma fayda sağlayan ve Türkiye genelinde sürekli artan hizmet kalitemizle büyümeye devam etmektir.

Değerlerimiz

* Sağlıklı hizmet koşulları
* Sürekli değişimci ve yenilikçi yapı
* Ahlak temellerini esas alan yaşam tarzı
* Kalitenin yüksek maliyetinden taviz vermeyen ürün ve hizmet yaklaşımı
* Topluma ve çevreye duyarlı müşteri odaklı çalışma
* Profesyonel bir ekip ve uzman kadro